Kogu COVID-19 operatsiooni eesmärk on vaktsiinide süstimine, RAHVASTIKU VÄHENDAMINE ja ellujäänutele totaalse kontrolli kehtestamine.

VAERS andmebaas näitab, et iga päev sureb vaktsiini tulemusena 30 inimest. Teadaolevalt raporteeritakse sinna, aga ainult 1% kõigist juhtumitest. Seega reaalselt on iga päev surnuid USAs mitte 30 vaid 3000!!!

Maskid ja piirangud olid vaid inimeste vaimu töötlemiseks, et nad hilisemas etapis nõustuks eksperimentaalsete süstidega.

Kõik, kes süsti teevad on sisuliselt laborirotid, kelle peal dna teraapiat testitakse. Loomade peal katseid ei tehtud, sest varasemast oli teada, et kõik loomad surid katsetes.

Fauci, kelle meilid hiljuti avalikkuse ette tulid, tunnistas ise avalikus intervjuus, et kõik PCR testid üle 35 tsükli ei näita mitte midagi. Pandeemia loomiseks tõsteti tsüklite arv 40-45 peale.

Pfizeri endine kõrge töötaja on öelnud, et sellise tsüklite arvu puhul on 97% positiivse covidi testi saanutest tegelikult terved inimesed.

Teadaolevalt 20% vanadekodudes süsti saanud inimestest surid kolme nädala jooksul.

Saksamaal ei saa koroonapettust kohtusse anda, sest kogu sealne süsteem on korrumpeerunud ja kohtunike survestatakse. Kui vanadekodus surnute kohta taheti hagi kohtusse anda, lükkas kohus hagi tagasi öeldes, et kui arstid tunnistaksid, et on probleeme, siis nad võtaks asja arutlusse. Arstid, kes ise surmasüste teevad – ei lähe aga kunagi enda kuritegusid üles tunnistama.

Meil on vaja uut lähenemist nii raha-, majandus- kui ka meditsiinisüsteemile. Kuna vana süsteem on kokku kukkumas tuleb meil endil kõik uuesti üles ehitada.

Kui PCR testi poleks kasutusele võetud, poleks meil pandeemiat. Drosten oma testiga on suuresti vastutav kogu pandeemia eest.

Idaho osariigis suurenes Covidi piirangutega nt enesetapukatsete arv 300%. Ühe kuu jooksul tegi enesetapukatse rohkem inimesi kui varem terve aasta jooksul.

Ausate arstide jaoks tehakse väga keeruliseks surnute kohta info süsteemi edastamine.

Suure hulga tõsiste kõrvalmõjude ja surmade esinemine oli ilmselt halvaks üllatuseks ka pettuse kavandajaile endile, sest sellekohase info maha surumine sotsiaalmeedias on keerukas ja paljud inimesed on juba ärganud ega taha vaktsiinist kuuldagi.

Euroopa on sisuliselt pankrotis ning pensionifondidest pole enam midagi järgi. See raha on varastatud Davose kliki poolt ja nad kardavad, et rahvas avastab selle.
Sellepärast tahetaksegi rahvastikku enne tõe ilmnemist vähendada ja politseiriike kehtestada. Seda tehakse praegu nii Eestis kui ka kogu maailmas erilise kiiruga.

Vaktsineeritud inimesed hakkavad hiljemalt tuleval sügisel ja talvel surema ning seda plaanitakse serveerida uue tüvena. Samuti planeeritakse süüdistada neid, kes end ei lasknud mürgitada eksperimentaalse süstiga.

Moderna vaktsiini tootja on avalikult välja öelnud, et selle süstiga saavad nad inimesi programmeerida nagu arvuteid. Ilmselt siis neid, kes ellu jääma peaks…

Fuellmich oma tiimiga EI ole veel kohtusse läinud, ei Kanadas ega mujal maailmas. Sellekohased teated on kõik valed. Siiski annavad nad endast oma parima ja tiimis on praegu 80 -100 advokaati üle maailma ning suureneb. Fuellmich ütleb, et lõpuks me võidame niikuinii.

Dr. Reiner Fuellmich on advokaat, kelle kohtuvõitude pagasis on WV heitgaasi andmete pettus ning samuti võit Deutche Bank üle. Ta ütleb, et need suurvõidud olid ettevalmistuseks selleks kohtuteeks, mis ta on eelmisest kevadest ette võtnud libapandeemia paljastamiseks.