Estonia – World Wide Demonstration

Miks toimub sel aastal ülemaailmne meeleavaldus juba viiendat korda?

Sinu ja su laste elu tahetakse muuta maapealseks põrguks! Orwellik tulevik, totalitaarne jälgimis- ja tuvastusühiskond terendab kiiremini, kui keegi kartagi oskas!
 
MILLINE ON TULEVIK, KUI NII EDASI LÄHEB? Selline nagu Hiinas 🇨🇳. Kui lähed seal vales kohas üle tee või kritiseerid kuskil valitsust, tuvastavad kaamerad sinu isiku ja sinu sotsiaalse krediidi skoor langeb teatud punktide võrra. Mida madalam sotsiaalne skoor seda vähem õigusi sul ühiskonnas on. Näiteks võid kaotada õiguse kasutada ühistransporti; üürida korterit, saada tööle, osta kinnisvara või reisida naaberlinna. https://forte.delfi.ee/artikkel/83738779/hiina-votab-kasutusele-orwelliliku-jalgimissusteemi-mis-maarab-igale-inimesele-usaldusskoori
 
Kõikehõlmavat kaamerate- ja jälgimissüsteemi kasutatakse edukalt ka meeleavaldustel, kus kõik isikud tuvastatakse ja hiljem arreteeritakse. Arreteeritud kaovad tavaliselt igaveseks.
 
KUHU nad kaovad? Keegi ei tea. Küll on aga teada, et Hiinas on teisitimõtlejatele, sobimatutele rahvustele ja ebasobiva usuga inimestele koonduslaagrid. Need laagrid on tuntud vägivalla, massiliste vägistamiste ja elundidoonorluse poolest. Hiinas on olukord kodanikele äärmiselt dramaatiline.
 
Sellist TOTAALSET KONTROLLI tahetakse aga kehtestada üle maailma. Ja sellepärast ongi miljardid inimesed üle maailma juba alates eelmisest aastast tänavail meelt avaldamas!!!
KANADAS arreteeritakse haarangutega maanteel pastoreid, kes piirangute ajal jumalateenistusi julgevad korraldada. Neid ähvardatakse kogukonnale vaimse toe pakkumise eest 4-aastaste vanglakaristustega ja kiusatakse võimude poolt avalikult taga. Jumalal pole kohta tehnokraatide “uues maailmakorras”.
MIKS mujal maailmas on massid tänaval, aga meil ei ole? Esiteks, on neil politseiriigiseadused juba vastu võetud ja nad on tunda saanud, mida endast kujutab elu 1% superrikaste planeeritud “uues düstoopilises maailmas.
INGLISMAAL võib politsei ilma kohtuta sinu kodu ukse maha murda ja sinu pereliikme arreteerida. Selle eest, et ta PCR testi valepositiivse tulemuse alusel, ei läinud 1500 naela eest koroonahotelli oma aega ära istuma ehk “isolatsiooni”.
Sama košmaarne on see, et Inglismaal võib politsei öösel sinu koju tungida ja lapsed minema viia, kui sa näiteks filmid midagi, mis politseile ei sobi või lihtsalt sinu nägu ei meeldi.
AUSTRAALIAS pannakse sind maskita olemise või selle valesti kandmise eest vanglasse.
Karantiinireeglite rikkumise eest, pannakse sind Austraalias samuti vangi ja tagatipuks saad ka 2000 dollarit trahvi. Seda siis karantiini puhul, mille on põhjustanud valetav PCR test!
Filipiinidel, nagu oma eelmise aasta intervjuus rääkis advokaat R. Fuellmich, võid maskita olemise eest aga lihtsalt kuuli pähe saada.
 
Teiseks, MIKS inimesed on tänaval eriti inglisekeelsetes riikides: nad saavad infot otse inglise keelsetest teaduslikest allikatest, uuringutest, teadlaste sõnavõttudest üle maailma ja sõltumatutest uudistekanalitest.
 
Meil, Eestis, paraku inimesed ei oska inglise keelt üldse või on keeleoskus ebapiisav. Samuti ei ole levinud saksa ja vene keele oskus, mis avaks samuti tõesemad allikad kui meie peavoolumeedia. Need, kes keeli valdavad saavad end välja vabandada kahel moel. Nad kas pole viitsinud süveneda ja uurida või saavad nad isiklikult mingil moel materiaalset kasu, sellest, et nad ei “süvene”.
Kas sa tahad teada, mida tähendab seaduseelnõus 347 olev mõiste “viibimiskoht”?
Siin on video, kus näed eeskujulikku näidet sellest, mida see ümmargune mõiste endast USBEKISTANIS kujutab. Kõrged tarad ümber metallkonteineritest koosneva laagri, mis laiub uhkelt ligi 15 hektaril.
Videos väidetakse, et laagrisse pannakse 14 päevaks, kõik need, kes tulevad välismaalt ning kelle test on positiivne. Kas see tõesti nii on, ja tegu pole mitte koonduslaagritega vaktsineerimata teisitimõtlejatele, näitab aeg.

Praegu on viimane aeg mõista, et maailm, koos meie väikese armsa Eestiga, seisab hävingu äärel. KÕIGI KODANIKE MORAALNE KOHUS ON SÜVENEDA ja oma peaga mõtlema hakata!