CRISTIANO RONALDO, legendaarne jalgpallur, ütles juba eelmise aasta sügisel välja, et PCR testid on “pullshit”
 
Mis Ronaldo vihase väljaütlemise põhjustas? Ronaldo tegi Covidi testi ja see näitas, et ta on haige, aga mees tundis end hästi ja haigusest reaalselt polnud jälgegi. Ka järgnevad testid olid positiivsed, kuigi mees oli täiesti terve.
 
Sellel mehel on Twitteris üle 92 miljoni jälgija ja ta hoiab oma tervist kui kallist varandust, sest sellest sõltub tema pere sissetulek. Mees tunneb oma keha, elab tervislikku elu ja teab, mida räägib, kui ütleb, et on terve.
 
Tänaseks on teadlased ja kohtud ammu kinnitanud, et üle 24 tsükliga teostatavad PCR testid näitavadki 97% juhtudel valet! Samuti on juba teada, et jutt asümptomaatilistest Covidi haigetest on samasugune muinasjutt nagu lugu punamütsikesest.
 
Kogu pandeemia aga põhinebki PCR testide positiivsetel testidel! Nüüd, kui mõistame, et PCR testid valetavad saavad kõik mõtlemisvõimelised inimesed aru, et kogu Covidi hüsteeria on samuti VALE!!!
 
Meile on valetatud ja meid on räigelt petetud! Selle valega on paljudelt võetud töö, sissetulek, pere, tervis ja lähedased, kes on meeleheites teinud enesetapu. Nüüd aga hakkame kaotame lähedasi ja sõpru ka läbi mürgisüstide.
 
Kõige hullem on petjate plaan minna mürgiga laste kallale. Juba on meil sadu lapsi ohvriks langenud. KAUA me lubame sellel genotsiidil veel jätkuda?
 
Artiklit Ronaldo kohta vaata siit: https://bit.ly/3gF73wF