Müncheni julgeolekukonverents ja rühm nimega Nuclear Threat Initiative (NTI) viisid 2021. aasta märtsis läbi pandeemiaõppuse, milles mängiti läbi maailmat tabava ahvirõugete puhangu stsenaarium

Üritusel osalesid Maailma Terviseorganisatsioon, Bill ja Melinda Gatesi Sihtasutus, nii Hiina kui ka Ameerika Haiguste Ennetamise ja Tõrje Keskused ning teised suuremad organisatsioonid.

NTI on mittetulundusühing, mille asutaja on Ted Turner ning Müncheni julgeolekukonverents on iga-aastane rahvusvahelise julgeolekupoliitika kohtumine, mis toimub Münchenis, Baieris, Saksamaal 1963. aastast alates.

🤔Kas inimene on õppimisvõimeline?

Uus planeeritud pandeemia rullub meie silme all lahti. Kas inimesed on nüüd võimelised tunnistama oma eelnevat pimedust ning avama oma meele mõistmaks, et see on kõik järjekordne näitemäng meelitamaks meid süstla otsa?

Praegune ahvirõugete pandeemia on juba eelnevalt läbi mängitud samamoodi nagu oli ka Covid-19 Event 201 näol. Mitte midagi ei ole siin juhuslikku. Tuleb lihtsalt lahtiste silmadega ringi vaadata ning näed, kuidas kogu toimuvat on pikalt planeeritud ja läbi mängitud.

2021. aastal toimunud pandeemiaõppuse stsenaariumi kohaselt avastati esimene ahvirõugete juhtum 15. mail 2022.

Nüüd siis kinnitas WHO esimesed ahvirõugete juhtumid 13. ja 15. mail 2022

Lae alla läbimängitud ahvirõugete õppuse info