Kallis eestlane

Mõtleva kodanikuna oled kindlasti märganud, kuidas tükk-tüki haaval on meilt viimase kahe aastaga röövitud rohkem inimõigusi kui kommunistliku režiimi ajal kokku. Kuhu me ometi jõudnud oleme???

Üle poole Eesti rahvast on lasknud end pettuse või alatu survestamise läbi süstida eksperimentaalsel tehnoloogial põhineva kahtlase ainega, mille ohutusuuringud alles kestavad. Ehk siis kõik need inimesed on sõna otseses mõttes katsejänesed käimasolevas eksperimendis!!!

USA teadlased kinnitavad grafeenoksiidi olemasolu kõikides cov-vakt.

Mis kõige kohutavam – paljude erinevate teadlaste hinnangul on Covid-19 vaktsiini saanutel vaid napp lootus ellu jääda. Dr Sherri J. Tenpenni sõnul sureb 70% vaktsineeritutest lähima paari-kolme aasta jooksul. 

Vaktsineeritute immuunsüsteem nõrgeneb!

Covid-19 vaktsiinist keeldujaid plaanitakse hakata süstemaatiliselt ahistama ja diskrimineerima. Kuuldavasti tahab Arstide Liit sügisest keelata vaktsineerimata inimeste pääsu perearstile. Koolidesse hakatakse samuti lubama ainult vaktsineeritud lapsi. Alternatiiviks on lõputud ninatestid, mis võivad aga otseselt eluohtlikud olla. 

Covidi testid sisaldavad vähki tekitavat etüleenoksiidi!

Juba praegu ei teeninda paljud toidukohad vaktsiinpassita inimesi.

Absurdi tipuna on õiguskantsleri kantselei väljastanud infolehe tänu millele võid avastada, et Sinu 12-aastane laps teatab koolist tulles rõõmsalt, et sai Covidi vaktsiini ning võis selle üle täitsa ise otsustada – ilma Sinu nõusolekuta.

Riigikogus on pandeemia varjus järjest vastu võetud  seadusemuudatusi, mis viivad meid aina lähemale täielikule jälgimisühiskonnale ja politseiriigile. Meie politsei tõestas aprillis Vabaduse väljakul süütuid vanainimesi ja naisi arreteerides, et meil sisuliselt juba ongi politseiriik. 

Mujal maailmas on juba ammu rahvas massidena tänaval! Nad annavad oma valitsusele selge signaali, et keelduvad ravimikatsetes osalemast ja võitlevad plaanitava orjandusliku maailmakorra vastu. Vaprad kangelased arstide, poliitikute, teadlaste ja politseinike ridadest paljastavad tõtt ning lammutavad koos kuritegelikku suurpettust.

Aga meie, EESTLASED? Kas orja mentaliteet on tõesti meie loomuses? ,,Kui eestlasele öelda, et ta puuakse üles, siis ta noogutab ja küsib, et kas köie peab ise kaasa võtma.,, Sõbrad, kas tõepoolest lubame sel ütlusel tõeks saada?

Meie usume siiralt ühe kuulsa laulu sõnadesse: ,,Ükskord lahvatab vimm, mis kogunenud salaja…,,. Me usume, et eestlane ärkab ning astub teda ja tema lapsi ähvardava türannia vastu võitlusse. Täpselt nii nagu ülejäänud maailm – rahumeelselt ja sihikindlalt!

Samuti loodame me Sinu peale, kes Sa seda loed ja tead, et tõe paljastamine on tegelikult Sinu võimuses. Kasvõi killuke tõtt võib lüüa otsustava mõra ja pimedusest hakkab kooruma valgus!

PALUN OLE MEIE KANGELANE! Sinu rahvas ja kodumaa vajavad Sind.

Võta meiega ühendust ja lõpetame koos selle hullumeelsuse. Sa ei ole üksi, sest meie seas leiad endale uue pere – sõbrad, kes mõtlevad nagu Sina ja on sama vaprad nagu Sina. Meie taga on palju imelisi inimesi, kes on üksteisele alati toeks ja ka Sina võid meie sõprade perre kuuluda.

Kirjuta meile: info@eestivabaks.ee

TOETA 

Leia meid FB-s:
Päästame Eesti lapsed

Eesti Vabaks

Tõde tõuseb

Eestimaa taas vabaks

Estonia – World Wide Demonstration vol.3

Liitu meiega tsensuurivabas Telegrami äpi kogukonnaga: https://t.me/estoniaworldwide