Kes me oleme

Oleme inimesed rahva seast, kes ühel hetkel ei suutnud toimuvat enam käed rüpes pealt vaadata. Meid šokeerib, kuidas meedia Eesti inimesi aina alatumate võtetega manipuleerib ning valitsus püüab läbi suruda totalitaarse riigikorra kehtestamist.

Algul püüdsime avada oma lähedaste ja sõprade silmi jagades infot vestlustes ning sotsiaalmeedias. Seejärel osalesime 20.03.21.a Vabaduse sõidul ja seisime seitse päeva hommikust õhtuni Toompeal püüdes takistada politseiriigi kehtestamist. Olles Toompea protestide ajal oma silmaga näinud, kuidas meedia uudiseid lavastab ja valetab, mõistsime, et tegu on halastamatu infosõjaga, kus ainus võimalus ellu jääda on tõest infot levitades võimalikult palju inimesi äratada.

Nii tekkisid erinevad Facebooki lehed, mis jagasid infot nii Toompeal kui mujal maailmas toimuva kohta. Me jagasime kõike seda, mida peavoolumeedia püüdis maha vaikida.
Vahetult enne 15.05.21.a Vabaduse väljaku meeleavaldust selgus, et mitte keegi, isegi mitte mõttekaaslastest juristid, ei julge seda üritust ametlikult registreerida. Põhjus oli lihtne – kapo ja politsei olid selleks ajaks vestlusele kutsunud ning ära hirmutanud juba enamiku Toompeal koos käinud inimestest. Näiteks ühe inimese koju murti öösel sisse, teised leidsid oma kodudest “lutikaid” jne.

Sel otsustaval etapil võttis Anti asja enda peale. Ta tuli avalikult välja ja riskis kõigega ainult selle nimel, et teistel oleks turvaline tulla ametlikult registreeritud üritusele oma vabaduse eest seisma. Samamoodi oli ka 24. juuliga, järjekorras juba kolmanda ülemaailmse meeleavaldusega vabaduse ning inimõiguste eest.

Paraku ei ole rahvas ärganud nii kiiresti kui me lootsime ja seni tehtust jääb väheks. Sellepärast saigi loodud sõltumatu uudistekanal, kust Sina saad infot ka siis kui Facebook peaks meie sealsed kanalid kustutama. Lisaks pakume väljaprintimiseks materjale ja anname nõu, kuidas Sa ise saad midagi ära teha, maailma muuta ning ennast kaitsta. Sinu elu ja vabadus on Sinu enda kätes.

Meie soovime koos Sinuga rahumeelselt peatada uue maailmakorra kehtestamise ja elada vabade ning õnnelikena inimväärset elu.

Anti Kallaste
Liina Veski

Kirjuta meile: info@eestivabaks.ee

Leia meid FB-s:
Päästame Eesti lapsed
Eesti Vabaks

Tõde tõuseb
Eestimaa taas vabaks
Estonia – World Wide Demonstration vol.3

Liitu meiega tsensuurivabas Telegrami äpi kogukonnaga: https://t.me/estoniaworldwide