“Meie vabadused on ohus!” Kilingi-Nõmmel 22.08.21

22.08.21 toimus Pärnumaal Helen ja Allar Pinnari koduhoovis üritus "Meie vabadused on ohus!"

Meie vabadused on reaalselt ohus, kui meie ISE midagi ei tee!

Kurjuse läbisurumiseks ei ole vaja arvukalt rumalaid ja kurje inimesi, vaid arvukalt häid ja sõnakuulelikke inimesi, kes MITTE MIDAGI EI TEE ning loodavad, et äkki see laheneb kuidagi iseenesest või keegi teine lahendab selle meie eest. 
 
Just sellepärast paneme pead kokku, otsime lahendusi, jagame mõtteid ja tundeid toimuvast ja kasvame numbris, sest kasvavas numbris on suuresti võti, et õiglus jalule seada.
 
Esinejateks oli koroonapettuse parimad paljastajad, kes toovad välja selle halastamatu tõe kogu oma alastuses, üheskoos ümberlükkamatute faktide ja statistikaga. Juttu tuli: sundvaktsineerimisest, erilise rõhuga lastele sunnist vaktsineerida, mida selle vastu ette võtta, töökohtades survestamisest, piirangutest, vaktsiinikahjustustest, tõese info varjamisest ja paljust muust, mis koroona pettust paljastab ja puudutab ning millest meile peavoolumeedia rääkida ei tohi.
Ainult üheskoos saame muutusi luua!

KALLE GRÜNTHAL
Poliitik, riigikoguliige EKRE fraktsioonist. Kalle räägib koroona pettusest poliitiku silme läbi ja tema on üks väheseid vastuvoolu ujujaid poliitikute seas, kes kogu pandeemia paika pidamatust on nüüdseks üle aasta süvitsi uurinud.

ANTI KALLASTE
Ettevõtja, kes on viimased 8-kuud tegelenud Covidi pettuse paljastamisega. Samuti on Anti korraldatud Tallinnas Vabaduse väljakul toimunud ülemaailmsed meeleavaldused “World Wide Demonstration” 15.05. ja 24.07.

MERLE MARTINSON
Merle on lapsevanem, kes on leidnud enda tee teadmiste juurde läbi oma lapse vaktsiinikahjustuse. Õppinud homöopaadiks. Vaktsiinikahjustustega lapsevanemate ühingu liige. Telegrami kolumnist.

ELVIS BRAUER
Ettevõtja, mees kes on üks tulihingelisemaid koroonapettuse paljastajaid, kes ütleb: “Me saavutame edu, siis kui me lihtsalt ei allu.” Ning veel: “Muudatuste läbisurumiseks piisab, kui ärksaid on juba 5%.”

KERT KINGO
Kert on riigikogu liige EKRE fraktsioonis. Kert on keskendunud korruptsiooni, ametnike omavoli ja valitsuse sahkerdamiste ja valede paljastamisele ning selle all on mõeldud otseloomulikult kõik ebaseaduslik, mis puudutab vaktsineerimisele survestamist ja inimõiguste rikkumist põhiseaduse vastaselt. Kert ütleb: “Selle vastu tuleb võidelda!”

( : ) KIVISILDNIK
Viimane heterokirjanik, tuhandete lemmik.

Aitäh videomaterjali eest Priit Roosileht ja Mihkel Johannes Paimla