MEIE VALITSUS TÄIDAB AINULT KÄSKU, MILLELE KUULETUMINE VIIB MEID TOTALITAARSESSE JÄLGIMISÜHISKONDA!

Rockefelleri Sihtasutus on organisatsioon, kes vastutab WHO (Maailma Terviseorganisatsiooni) prototüübi loomise eest. Seda kutsuti esialgselt Rahvusvaheliseks Terviseosakonnaks. Kõik, kes on tõsiselt uurinud maailma ajalugu, teavad, et Rockefellerite perekond on Rothschildide perekonna juhtimisvarras.

David Rockefelleri raamat “Memuaarid” tunnistab salasepitsemist uue maailmakorra loomiseks.
Ja siin on veel üks tõend sellest, et see “pandeemia” oli ette planeeritud. Vaata ka infot Eesti kohta alates 1989. aastast: https://wits.worldbank.org/tariff/trains/en/country/ALL/partner/EST/nomen/h5/product/902780
WHO dokumendis https://www.gpmb.org/annual-reports/annual-report-2019
leheküljel 10 on kirjas, et ÜRO (+ WHO) viib läbi vähemalt kaks kogu süsteemi hõlmavat koolitust ja SIMULATSIOONIHARJUTUST, millest üks puudutab TAHTLIKULT VALLAPÄÄSTETUD SURMAVA hingamisteede patogeeni keskkonda viimist (mille teine laine peab olema levimas 2020. aasta septembriks).

Selles 2019.a raportis on kirjas, et praeguseks on simulatsiooniharjutusest osa võtmas 103 riiki.
Leheküljel 26 saab lugeda, et valitsusjuhid peavad määrama riikliku kõrge tasemega koordinaatori, kellel on juhtiv autoriteet ja poliitiline vastutus valitsuse ja kogu ühiskonna suhtumise osas, et viia regulaarselt läbi mitut valdkonda hõlmavaid simulatsiooniharjutusi ja säilitada tõhus valmisolek.
Vaata ka World Economic Forumi tutvustust sellest, kuidas COVID-19 on kiirendanud Agenda 2030 ja New World Orderi elluviimist ning tehnokraatide superinimeste/küborgide loomist, millega saadakse ligipääs meie mõtetele ja emotsioonidele ning kontroll nende üle.

10.11.21 Riigikogu infotunnis küsis riigikogu liige Kalle Grünthal peaminister Kaja Kallaselt ülalmainitud WHO dokumendi kohta.

Kõik on juba valmis selleks globaalseks lähtestamiseks: kiibid, digivaluuta, digitaalne immuunsuspass, “koroonadetektiivid” jne. Ja see on ka see tegelik põhjus, milleks neil on vaja 5G-d.
„Rockefeller – Lock Step, 2010”
“Simuleeritud globaalne viirusepuhang, nõutavad sammud, erinevad faasid, üldine ajakava ja oodatavad tulemused” – Rockefeller – Lock Step, 2010.
Nende stsenaarium oli kirjutatud 2012. aasta kohta, aga väga suur osa sellest stsenaariumist on tegelikult ilmne just praegu, 2020. aastal ning järjest rohkem paistab just täpselt nii minevat.
Loe alates lk 17:
https://www.nommeraadio.ee/meedia/pdf/RRS/Rockefeller%20Foundation.pdf

Oluline küsimus on praegu see, et kas globalistid kasutavad oportunistlikult COVID-19 ümber levivaid hirme, et edendada ülalt alla suunatud sotsiaalse kontrolli „lukustatava sammu” ettekirjutisi, mis hõlmaks karmide piirangutega reisimist, võib-olla asendades sularaha sanitaarse elektroonilise sularahaga, kohustuslikku vaktsineerimist, piiramatut jälgimist ja isikuvabaduste piiramist, poliitiliste protestide keelamist, kontaktide jälgimist jne, mille abil saab tuvastada inimesi, kes keelduvad testimast ja vaktsineerimast?

Üks stsenaarium kannab intrigeerivat pealkirja “LOCK STEP: rangema ülalt alla suunatud valitsuse kontrolli ja autoritaarse juhtimisega, piiratud innovatsiooni ja kodanike kasvava vastuseisuga maailm.”

Eelnimetatud Schwartzi stsenaariumi kohaselt:
„2012. aastal tabas maailma lõpuks pandeemia, mida oldi aastaid ette näinud. Erinevalt 2009. aasta H1N1-st oli see uus äärmiselt virulentne ja surmav metsikute hanede päritolu gripitüvi. Isegi kõige enam pandeemiaks ettevalmistatud riigid olid kiiresti ülekoormatud, kui viirus levis üle kogu maailma, nakatades ligi 20 protsenti kogu maailma elanikkonnast ja tappes seitsme kuuga 8 miljonit inimest.

Pandeemia mõjutas majandust surmavalt: nii inimeste kui ka kaupade rahvusvaheline liikumine peatus, kurnates turismitööstusi ja purustades ülemaailmseid tarneahelaid. Isegi kohalikud poed ja büroohooned seisid kuude kaupa tühjana, kus polnud ei töötajaid ega kliente….”

See kõik kõlab praegu kuidagi kummituslikult tuttavalt.
Siis muutub aga stsenaarium veelgi huvitavamaks:

“Pandeemia ajal suurendasid riikide juhid kogu maailmas oma võimu ja kehtestasid kindlad reeglid ja piirangud, alates näomaskide kohustuslikust kandmisest kuni kehatemperatuuri kontrollimiseni ühiskondlikesse ruumidesse, nagu rongijaamad ja kaubanduskeskused, sissepääsude juures. Pärast pandeemiat selline autoritaarne kodanike tegevuste jälgimine ja kontroll jätkus ning isegi intensiivistus. Et kaitsta end üha enam ülemaailmselt levivate globaalsete probleemide eest nagu pandeemiad, riikidevaheline terrorism, keskkonnakriisid ja rahva kasvav vaesus, hoidsid riigijuhid kogu maailmas oma võimust veelgi kõvemini kinni.”

– Looge väga nakkav, kuid ülimadala suremusega viirus, et see sobiks vajaliku plaaniga (SARS/HIV hübriidsed uuringutüved, mis loodi Fort Detricki 4. klassi laboris aastatel 2008-2013 osana uurimisprojektist, et selgitada välja, miks koroonaviirus levib nahkhiirtel, kuid neil on äärmiselt raske inimesi nakatada).

– Looge palju kõrgema suremusega viiruse ohtlikum variant kui tagavaraplaan, mis on valmis vallapäästmiseks 3. faasis, kuid AINULT VAJADUSEL (SARS/HIV/MERS ohtlikum tribriidne tüvi, mis loodi Fort Detricki 4. klassi laboris 2015. aastal).

– Transportige uurimistüvi teise 4. klassi laborisse (Kanadas Winnipegi riiklik mikrobioloogia labor) ja laske see sihipäraselt Hiinasse (Shi Zhengli) smugeldada ning viia Hiina ainsasse 4. klassi laborisse (Wuhani viroloogiainstituut). (Esmane stsenaarium on see, et tegemist on loomuliku viirusega, varustsenaarium see, et Hiina lõi selle ja päästis kogemata valla.)

– Rahastage juba enne teadusliku viirustüve kavandatavat vallapäästmist kõiki sõnavõtjaid (Fauci, Birx, Tedros jt) ning organisatsioone (WHO, NIAID, CDC, ÜRO jt), kes on seotud pandeemiale reageerimisega, et neid kontrollida kogu operatsiooni vältel.

– Looge ja rahastage vaktsiinide arendamise ja kasutuselevõtu kava, nii et seda saaks kogu maailmas rakendada (Gates, „Vaktsiinide kümnend: Globaalne vaktsiinide tegevuskava, 2010–2020“).

– Looge ja rahastage vaktsineerimise kontrollimis- ja sertifitseerimisprotokolle („Digital ID“), et vaktsineerimisprogramm pärast kohustusliku rakendamise kehtestamist ellu viia (Gates, „ID2020“).

– Simuleerige “Lock Step” vahetult enne kavandatud uuringutüve vallapäästmist, et määrata eeldatav reageering, ajakava ja tulemused (Gates, „Event 201“, oktoober 2019).

– Päästke ise valla Wuhani viroloogiainstituudi teaduslik viirustüvi ja süüdistage neid loodusliku viirustüve vallapäästmisel, kuna see on soovitud põhistsenaarium (Wuhani turg, november 2019).

– Laske nakkusel levida nii kaua kui võimalik, et teaduslikud viirustüved saaksid globaalses mastaabis edasi kanduda, enne kui ükski riik saab esmase nakatumise vältimiseks reageerida.

– Kui riigis on nakkus paigas, peatage sissetulevad ja väljaminevad reisid, kuid hoidke levikut riigisiseselt üleval nii kaua kui võimalik.

– Kui riigis või piirkonnas on piisavalt inimesi nakatunud, kehtestage sellel alal kohustuslik karantiin või isolatsioon ja laiendage aja jooksul aeglaselt sulgemispiirkondi.

– Suurendage suremuse näitajaid, sidudes viirust surmadega, millel pole tegeliku viirusega vähimatki pistmist, et hoida hirm ja kontroll maksimaalsel tasemel.

CDC ametlikud juhtnöörid kogu maailmale (https://www.cdc.gov/nchs/data/nvss/vsrg/vsrg03-508.pdf) COVID-19-ga seotud surmade arvu määramiseks on järgmised: arvesse tuleb võtta kõik surmad, kus haigus põhjustas või arvatavasti põhjustas surma või võis surmale kuidagi kaasa aidata. Kinnitavaid laboriteste vaja ei ole. Nüüdseks on CDC kinnitanud (tabel 3), et koroona tõttu on surnud tegelikult ainult 6% nendest, kelle kohta öeldi, et suri koroonasse. Teised olid kõik kõrges vanuses keskmiselt 2,6 teise eluohtliku haigusega.

– Hoidke avalikkuse karantiini nii kaua kui võimalik, et hävitada piirkondade majandust, tekitada elanike seas rahutusi, lõhkuda tarneahelat ja tekitada massilist toidupuudust ning põhjustada inimeste immuunsüsteemi nõrgenemist, kuna puudub suhtlus teiste riikidega (kokkupuude teiste inimeste ja bakteritega ehk välismaailmaga, mis hoiavad meie immuunsüsteemi erksana ja aktiivsena).

– Vaadake läbi ja rünnake kõiki võimalikke “ravimeetodeid”, nt Hydroxychloroquine tsingiga, ja jätkake retoorikat, et ainult vaktsiin on selle viiruse vastu võitlemiseks elujõuline.

– Jätkake karantiini pikendamist (2-nädalase intervalliga), pannes üha enam inimesi lõpuks välja astuma ja selle vastu protesteerima.

– Lõpetage 1. faasi karantiin pärast seda, kui on tekkinud piisavalt avalikku vastuseisu (alates 15. mai kuni juuni 2020), ja teatage avalikult, et arvate endiselt, et on liiga vara isolatsiooni lõpetada, kuid kavatsete seda ikkagi teha.

– Kui üldsus naaseb normaalsesse eluollu, oodake mõni nädal ja jätkake siis viiruse suremusega liialdamist (umbes augustis – septembris 2020) ning ühendage see tavapärastesse haigustesse surevuse suurenemisega, mis on juba normaalsest kõrgem, kuna immuunsüsteem on kuudepikkuse isolatsiooni, maskide kandmise ja desinfitseerimise tõttu nõrgestatud – see aitab suremuse näitajat veelgi suurendada ja eelseisvat 2. faasi fikseerida.

– Kehtestage 2. faasi karantiin (umbes oktoobris – novembris 2020) veelgi äärmuslikumal tasemel ja süüdistage meeleavaldajaid (enamasti inimesed, kes enam ei usalda valitsust) hullema 2. laine põhjustamises („me rääkisime teile, et oli liiga vara…, see on kõik teie süü, sest teil oli vaja juuksurisse minna… , teie vabadustel on tagajärjed…“).

– Kehtestage 2. faasi karantiin palju äärmuslikumal tasemel, suurendades allumatute karistusi (asendage trahvid vangistustega), pidage IGASUGUST reisimist ebaolulisteks, suurendage kontrollpunkte (sealhulgas sõjaväelist kontrolli), suurendage elanikkonna kontaktide jälgimist (kohustuslikud rakendused), võtke üle kontroll toidu ja gaasi üle (suuremahuline puudus), et inimestel oleks juurdepääs olulistele toodetele ja teenustele ainult juhul, kui neil on ESMANE luba.

– Hoidke 2. faasi käimas palju pikema aja vältel, jätkates riikide sulgemist ja globaalse majanduse hävitamist, tarneahela jätkuvat halvendamist ja toidupuuduse suurendamist veelgi jms.

– Lõpetage äärmuslike toimingute või jõu abil igasugused avalikkuse meeleavaldused ning nimetage kõiki, kes ei allu, avalikkuse vaenlaseks nr 1 nende jaoks, kes on nõus alluma. Allujad tunneb ära maskikandjatena.

– Pärast üsna pikka 2. faasi kehtimist (rohkem kui 6 kuud) käivitage vaktsineerimise + vaktsiinisertifikaadi programm ja muutke see kõigile kohustuslikuks (andes eelisjuurdepääsu neile, kellel on see algusest peale olnud) ning laske neil, kes vaktsiine pooldavad, rünnata neid, kes on selle vastu, öeldes, et nemad on kõikide probleemide põhjustajad (“me ei saa minna tagasi normaalse elu juurde enne, kui igaüks laseb end vaktsineerida…“ „need inimesed, kes ei allu, ohustavad meie elu ja on seetõttu vaenlased”).

– Kui enamus inimesi allub ettekirjutustele, laske neil uues süsteemis oma eluga jätkata („uus normaalsus”), piirates samal ajal vähemust ja nende võimalusi koolis käia, töötada, reisida ja avalikel üritustel osaleda.

– Kui enamik inimesi ei kavatse ettekirjutusi täita, päästke 3. etapis valla palju ohtlikum SARSi/HIVi/MERSi viirus, mille suremus on 30%. Sellest peaks piisama, et ka mitte allujad tunneksid hirmu ja alluksid “uuele normaalsusele”. Kasutage väljendit “me ju ütlesime teile”.

– Käivitage uus majandusmudel ja sotsiaalkrediidi süsteem (Microsofti patent 060606 – krüptovaluutasüsteem), mis jälgib inimese käitumist, kasutades toitu, vett, eluaset ja muud eluks olulist uue majandussüsteemi jõustamise vahendina: „Tehke põhimõtteliselt seda, mida me tahame, ja me anname selle eest tasu (koguge krediiti või punkte ja saate rohkem juurdepääsu asjadele, mida ellujäämiseks vajate) või käituge vastupidiselt sellele, mida me tahame, ja saate karistada (kaotate krediiti või punkte ja juurdepääsu asjadele, mida ellujäämiseks vajate)“.


Selleks ajaks on maailm nii laastunud, et meie arvamuse järgi on vaktsiinisurmade, vägivalla, ainete kuritarvitamise, enesetappude, viiruse ja loodusõnnetuste tõttu maakeralt kadunud kaks kolmandikku rahvastikust.
Eesti 2017: 1,3 million inimest.
Ennustus 2025. aastaks: – 25.4% ehk 932 320 inimest.
https://web.archive.org/web/20200628050434/http://www.deagel.com/country/Estonia_c0066.aspx


Kogu selle protseduuri lõpptähtaeg on 31. märts 2025.
Siis enam sularaha alles pole, ja inimesed maksavad kiibiga või oma näoga. Järgmise 5 aasta jooksul näeme kogu sotsiaalsüsteemi täielikku ümberkorraldamist, ja see toimub terves maailmas. Nad ütlevad, et pole ühtegi riiki, kes sellest pääseks. Surudes peale teist viiruselainet, tahetakse üha rohkemates riikides maske kohustuslikuks teha. Nad kinnitavad juba ette, et teise lainega on kindlasti palju raskem hakkama saada kui esimene lainega, ja et see ei kao kuhugi! Teise lainega kasutatakse veelgi rangemaid meetmeid kui esimese lainega, ja riigid mitte ei lähe jälle ainult lukku, aga kõikide inimeste liikumist ja vabadust piiratakse veelgi rohkem kui varem. Inimesed kogu see aeg arvavad, et see on ajutine, aga tegelikult nemad plaanivad sellest kinni hoida kuniks kõik inimesed on vaktsineeritud. Nad kehtestavad kõiki piiranguid “meie endi turvalisuse nimel” ja teevad seda järk-järgult, et inimesed kõigega paremini kaasa läheksid.

Need kes näevad, mis tegelikult toimub, võivad muidugi häält tõsta ja vastu hakata, aga ainuke viis kuidas me globaalsest kommunismist pääseme on siis kui me äratame üles ka piisavalt teisi inimesi. Sest kui nemad edasi magavad, siis need massid tõmbavad meid oma passiivsusega sellesse kaasa.
Nüüd propageeritakse “kaitske oma naabreid”. Ja põhimõtteliselt sellega nad tahavad, et inimesed oma naabrite järgi nuhkima hakkaks, ja neid välja reedaks… Kas meil eestlastel ei tule praegu siin meie endi ajalugu meelde? “Kaitske oma naabreid, hoidke neil silm peal ja andke meile teada kui nad ei kanna maski, ei hoia sotsiaalset distantsi või ei vaktsineeri” Kuidas sellist propagandat nimetada? Kas kõik see on tõesti vajalik “nii ohtliku viiruse eest, et pead tegema testi et teada saada, kas sul on see on või mitte. Nii ohtliku viiruse eest, mis pole poole aasta jooksul kinnaste ja maskide jaoks vajanud ühtegi biohazard jäätmekotti!” ÄRGAKE ÜLES!

Mida rohkem inimesi testivad, seda rohkem tuleb ka positiivseid tulemusi. Aga positiivseid tulemusi annavad ka puuviljad, loomad, mootorõlid ja testid, millel pole isegi proovi peal. Testid testivad ainult RNA viirusi ja geneetilist materjali!
Teises laines muudavad nad testimised kohustuslikuks, mis loob rohkem positiivseid viirusenumbreid, kuni nad saavad piisavalt suure “pandeemia”, mida neil on vaja oma järgmise etapi elluviimiseks.
Nende eesmärk onmaailma majandussüsteemi täielikult krahhi viia. Nende plaani järgi see kõik läheb ainult hullemaks. Seda on vaja selleks, et kõik inimesed kardaksid ja seetõttu ka nõustuksid lasta end vaktsineerida ja kiibistada. Järgmisena tuleb mängu kohustuslik Covi-Pass (digitaalne tervisepass), millega kõik inimesd peavad tõestama, et nad pole nakatunud. Nad proovivad seda praegu Aafrikas, kutsudes seda “Trust Pass”iks (usalduse pass), et olla kindel, et inimene on vaktsineeritud, et ta saaks siis käia koolis, tööl, avalikel üritustel ja reisida.

31. märts 2025 on see tähtaeg, mil kogu see protseduur lõppenud ja kogu planeedi süsteemi kontrollib AI. Peale meie DNA muutmise läbi Covid-19 vaktsiini, and tahavad meid lisaks veel masinaga liita.

On tekkimas süsteem, kus inimesed hakkavad igapäevaste toimingute tegemiseks täielikult AI-st sõltuma. Kõikjale, kuhu läheme, mida teeme, räägime ja ostame, logitakse süsteemi. Hüvasti privaatsus.

Praegused poliitikud vist ei saa aru tegelikult, ei näe suuremat pilti sellest, mida nad tegelikult teevad ja kuidas iga nende väike otsus panustab kõigepealt Euroopa Liitriigi, ja seejärel ühtse Globaalse Valitsuse loomisele.

Neid kasutatakse lihtsalt ära… neile öeldakse Euroopa Liidu poolt, mida nad tegema peavad, ja kui tahavad raha, siis peavad sellega nõus olema. Kas see pole mitte altkäemaks riikide iseseisvuse ära ostmiseks?

2025 on see murdepunkt, kust tagasiminekut enam ei ole. On vaid loota, et enne seda piisavalt inimesi oma silmad lahti teevad. Aastal 2025, kui Internet saab iseseisvalt täiesti autonoomseks ja ta kontrollib kõike ise, muutub kogu maailm. Meie sõltuvused internetist ja elektroonilistest vahenditest selleks ajaks on nii suured, et praeguse pilguga paraku enamus oleks isegi sellise tehnokraatilise eluga nõus… kaotades seejuures ära ühendus oma tõelise olemusega, Loodusega.
Kui me midagi ei muuda, siin ja praegu, siis järgmised viis aastat restruktureerib täielikult kogu meie sotsiaalsüsteemi. Just praegu oleme murdepunktis.