Toeta meid

ARMAS SÕBER, nüüd on Sinu kord maailma muuta! Kodus istumine, ootamine, et miski iseenesest muutub, omaette kirumine ja kõige kartmine ei vii kuhugi. Hirm mõjub psüühikale laastavalt. Hirm on Sulle antud selleks, et Sa areneksid ja õpiksid hirmuemotsiooniga toime tulema. Mõtle selle peale, et kõik meie elus juhtub mingi põhjusega ja kõik mis ei tapa teeb tõesti tugevamaks.
 
Mõtle, mis Sa vastad, kui Su laps ühel päeval küsib, et miks Sa ei seisnud minu vabaduse eest, siis kui see veel võimalik oli. Mõtle, mismoodi Sa selle süütundega, et ,,aga kui ma oleks omalt poolt midagi teinud võinuks me praegu vabad olla,, toime tuled.
 
Kui Sa tahad maailma muuta, siis palun asu ise infot jagama. Kui Sa ei julge seda kohe avalikult sotsiaalmeedias teha, pole midagi, avalda oma arvamust ja infot privaatsetes vestlustes tuttavate, sõprade, perega. Kasvõi võõrastega, kellega juhtud vestlema. Ole julge, sest iga jagatud infokild loeb ja võib muuta maailma. Veel enam, see võib päästa elusid!
 
Öeldakse, et tõeliselt kultuurse inimese tunneb ära sellest, kuidas ta käitub siis kui teda keegi ei näe. Samamoodi on tõeline vabaduse eest seismine see, kui Sa elad iga päev, ka siis kui keegi ei näe, oma veendumuste järgi. Mitte ainult paari tunni kaupa meeleavaldustel.
Suur aitäh Sulle, et oled võtnud vaevaks meie lehekülge uurida. Loodame, et sellest oli kasu.
 

Kui tahad midagi jagada privaatselt, kirjuta meile palun kas meie allpool mainitud FB lehtede privaatsõnumitesse või: info@eestivabaks.ee

Leia meid FB-s:
Päästame Eesti lapsed
Eesti Vabaks

Tõde tõuseb
Eestimaa taas vabaks
Estonia – World Wide Demonstration vol.3

Palun liitu kindlasti ka meie tsensuurivaba kogukonnaga: https://t.me/estoniaworldwide