USA kinnitab grafeenoksiidi olemasolu

See on inimõiguste ja Nürnbergi koodeksiga reguleeritud ülemaailmne seadus, et vaktsiinipõhiste koostisosade teave avalikustatakse. See on kriitiline, nõutav ja vajalik teave, nii et igaüks ükskõik millisest maailma riigist saab teha teadliku otsuse, kas nõustuda meditsiinilise sekkumisega või mitte. Kuna Covidi „vaktsiinide” koostisosade täielikku loetelu pole kättesaadavaks tehtud, viis dr Robert Young ja tema meeskond läbi uuringuid, et tuvastada Pfizeri, Moderna, AstraZeneca ja Johnson & Johnson Covidi süstide konkreetsed koostisosad. 20. augustil avaldasid nad oma leiud.

Dr Young on biokeemik, mikrobioloog ja kliiniline toitumisspetsialist. Tema ja tema teadlaste meeskond on kinnitanud, mida La Quinta Columna teadlased leidsid – toksiline nanometallisisaldus, mis on magnetotoksiline, tsütotoksiline ja genotoksiline. Üks “vaktsiinidest” sisaldas isegi eluohtlikke parasiite. Kokkuvõttes loovad „vaktsiini” komponendid – mis sisaldavad paljude teiste hulgas grafeenoksiidi ja mida võivad mõjutada meist väljaspool asuvad kiirgusallikad. Igaüks, kes laseb teha endale Covidi süsti, seab oma elu tõsiselt ohtu.

Nelja suure farmaatsiaettevõtte “vaktsiine” analüüsis dr Young: Pfizer/BioNTech (“Pfizer”); Moderna/Lonza mRNA-1273 (“Moderna”); Vaxzevria, autor AstraZeneca (“AstraZeneca”); ja Janssen, autor Johnson & Johnson (“Janssen”).

Liposoomi kapslid on rasvased lipiidkapslid. Meile öeldakse, et nende eesmärk on ümbritseda mRNA, et kaitsta geneetilist materjali lagunemise eest enne, kui see on jõudnud sihtmärgini – meie keha rakud. Kõik neli Covidi vaktsiini sisaldavad suhteliselt palju grafeenoksiidi, kuid nii Pfizer kui ka Moderna liposoomi kapslid on 100% grafeenoksiid (pärast mRNA ekstraheerimist).

Grafeenoksiid on tsütotoksiline, genotoksiline ja magnetotoksiline. Liposoom toimetab grafeenoksiidi teatud organitesse, näärmetesse ja kudedesse, nimelt: munasarjadesse ja munanditesse; luuüdi; süda; ja, aju. 

Pfizeri süstist leiti ka Trypanosoma cruzi – parasiit, mille mitmed variandid on surmavad ja on üks paljudest omandatud immuunpuudulikkuse sündroomi või AIDSi põhjustest. Ei ole teada, kas see oli lihtsalt juhuslik koostisosa või oli see sihipäraselt paigutatud ja seda leidub kõigis Pfizeri vaktsiinides.

Janssen sisaldab ka roostevabast terasest koosnevaid osakesi, mis on liimitud redutseeritud grafeenoksiidi süsinikupõhise liimiga.

Moderna “vaktsiin” sisaldab ka palju sfäärilisi võõrkehi, millel on mullikujulised õõnsused. Need väga mürgised nanoosakeste koostised on kaadmiumseleniidi kvantpunktid, mis on tsütotoksilised ja genotoksilised. Kvantpunktid on pooljuhtide nanoosakesed, mis helendavad teatud värvi pärast valguse valgustamist. Nende helendav värv sõltub nanoosakeste suurusest.

Dr Youngi paber järeldab, et need Covidi süstid „EI OLE vaktsiinid, vaid nanotehnoloogilised ravimid, mis töötavad geneetilise teraapiana … Kõik need niinimetatud„ vaktsiinid ”on patenteeritud ja seetõttu hoitakse nende tegelik sisu salajas isegi ostjate ees, kes muidugi kasutavad maksumaksja raha. Seega ei ole tarbijatel (maksumaksjatel) teavet selle kohta, mida nad oma kehasse nakatamise teel saavad. ”

Dr Youngi sõnul on Covidi süstide tõttu maailmas vigastatud juba hinnanguliselt 500 miljonit inimest ja surnud potentsiaalselt 35 miljonit inimest. Tõenäoliselt suureneb see järgnevatel kuudel, kui kaks süsti saanud inimesed saavad Delta variandi tõttu vigastada, haiglasse sattuda või surma saada 13 korda suurema tõenäosusega kui loomuliku immuunsusega inimesed. Kuid mis tegelikult põhjustab Covidi “variante” ja tulevasi “laineid”?

“Vaktsiinide” spike-valgu geneetiline kood on loodud arvutiga, see on “inimese loodud” ja seda saab hõlpsasti muuta. Ja grafeenoksiid keha kudedes – ajus, sidekoes, potentsiaalselt lihastes – interakteerub 5G vahemikus pulseerivate sagedustega, ütles dr Young, see põhjustab oktoobris prognoositud järgmise “laine”.

Lõpetage mürgi kehasse laskmine, ütles dr Young: „need [Covid] inokulaadid on ohtlikud, kuna nanoosakesed võivad läbida otse hematoentsefaalbarjääri, nad võivad läbida õhu-vere barjääri. Sellepärast on need vaktsineerimised nii ohtlikud. Selle põhjuseks on asjaolu, et osakesed tungivad läbi: vere-aju barjäär, mis on kaitstud; õhu-vere barjäär; ja munandite või munasarjade verebarjäär. Tahked osakesed lähevad otse sisse.