Bill & Melinda Gatesi sihtasutus töötas välja krüptovaluutasüsteemi, mis on ühendatud digitaalse passisüsteemi ja plokiahelaga.

Inimesed, kes on saanud covidi vaktsiini, kaotasid kõik inimõigused ja saavad süsteemi orjadeks, muutudes trans-inimesteks, keda looja, loodus ega universum ei tunnista. Kõndiv krüptovaluutat genereeriv masin, mis kaevandab krüptot igapäevaseid toiminguid ja töid tehes.

mRNA geeniteraapia/manipulatsioon muudab trans-inimese ebaloomulikuks olendiks, mis on valmis kontrollimiseks nanotehnoloogia grafeeni, 5G elektromagnetilise sagedusega EMF-lainete kaudu. Seda siis, kui kiirgus neid enne ära ei prae.

Neid krüptosid saab maha arvata ka siis, kui kaevurid (trans-inimesed) valitsusele ei kuuletu. Saate vaadata selle süsteemi patente. 

Sellekohane patent: https://patentscope.wipo.int/search/en/detail.jsf?docId=WO2020060606

See Pfizeri patenditaotlus https://patentimages.storage.googleapis.com/68/80/73/6a17a66e9ec8c5/US11107588.pdf kiideti heaks 31. augustil 2021 ja see on esimene patent, mis on kantud patendinimekirja üle 18 500 kõigi vaktsineeritud inimeste kontaktide kaugjälgimiseks üle maailma. Kes on ühendatud või on juba ühendatud ühise “serveriga” (mikrolainesageduste kaudu?)