Kallid inimesed!

Olemegi jõudnud olukorda, mille eest me teid juba 2020 aasta lõpus hoiatasime kui esimesed vaktsiinipartiid hakkasid Eestisse jõudma. Toona nägime juba, et nende Covidi vaktsiinidega on midagi kahtlast. Peale nende manustamist USA-s muutus osaliselt töövõimetuks 4000 meditsiiniõde. Samuti andis VAERS andmebaas, mis kogub vaktsiini kõrvaltoimeid kokku, peale vaktsiini manustamist mitmeid surmateateid. Loomulikult mäletate ka juhtumit, kus meditsiiniõde Tiffany Dover otseeetris kokku kukkus peale süsti saamist. Peale mida algas kõva kampaania, et ta on siiski elus. Küll aga ta elusalt enam teleeetrisse enda seisundit kinnitama ei tulnud. 

Nüüdseks kinnitavad nii ametlikud allikad kui ka inimeste enda lood, et inimesed surevad peale nende vaktsiinide kasutamist.

Eurostati koduleht kinnitab, et  enamustes EU riikides üldsuremused tõusevad!

>Island, + 55,8%
>Hispaania +36,9%
>Küpros +33%
>Kreeka +31%
>Portugal, +28,8%
>Šveits +25,9%
>Itaalia + 24,9
>Austria + 17,5%
>Sloveenia + 16,5%
>Iirimaa, + 16,3%
>Saksamaa +15,2
>Norra + 14,8%
>Madalmaad + 14,7%
>Horvaatia + 14,6%
>Prantsusmaa + 14,1%
>Eesti + 12,3%
>Luksemburg + 11,%
>Taani +10,3%

Link allikale: https://ec.europa.eu/eurostat/web/products-eurostat-news/-/ddn-20220916-1

Antud lingil joonistub välja EU kaart, mille igale riigile kursoriga peale liikudes saad teada selle riigi üldsuremuse kasvu protsendi. Protsent on siis Juuli 2022 üldsuremuse kasv võrreldes 2016-2019 aasta keskmisega.

Seega ametlikud allikad kinnitavad suremuse tõusu peale vaktsineerimisega alustamist. Teadaolevalt kui meil nö Covid möllas aastal 2020 siis üldsuremuse tõusu ei olnud. Kõik algas peale massvaktsineerimist.

Millese nad aga surevad?

Selle kohta leiad vastuseid nende inimeste lähedastelt endilt. Inimeste poolt on loodud facebooki grupp. Iga tund postitavad inimesed sinna, kuidas nende järjekordne sugulane, sõber on surnud kahtlastel asjaoludel, peala süsti või mitme saamist. Enamjaolt kirjutatakse need surmad äkksurmade arvele. Inimestel leitakse lahkamisel veretrombe. Samuti on kasvanud vähi ja HIV plahvatuslik kasv. 

Link grupile: https://www.facebook.com/groups/674474173691016

Lohutuseks vaktsineeritutele – suur hulk 15-20% manustati inimestele platseebot ehk millel puudub toimeaine. 

Tähelepanu, kes veel ei tea või ei oska otsida infot selles osas, et mis preparaati on kellelegi sisse manustatud ja kas lähedase inimese elu on tõsises ohus. Vaadake tema digiloost, millisest partiist on ta süsti saanud. Sisestades sellesse andmebaasi partii numbri, saate teada kas tegemist on mürgise partiiga või ehk platseebo grupiga. Andmebaas haldab USA + Euroopa + UK andmeid. Vaadake järgi esimesel võimalusel: https://www.howbad.info

Samuti on võimalus oma keha looduslike vahenditega puhastada. Selle kohta rohkem infot siit – https://www.eestivabaks.ee/vaktsineeritule/

Tegime kõik selleks, et teid hoiatada!

Korraldasime meelaavaldusi/kogukonna koosolekuid, et infot levitada ning jagasime infot oma facebooki lehtedel. Täname kõiki, kes olid sel teel meile abiks. Hoidke end ja oma lähedasi!