Vaktsineeritule

Pärast Covid-19 vaktsiini on Sinu ellujäämise prognoos erinevate teadlaste hinnangul vaid 10-30%. Kui veel kaalud, siis ÄRA TEE SEDA!

Tegemist on inimajaloo suurima meditsiinilise katsega, kuna ohutusuuringu kestavad veel 2 aastat. Kõik inimesed, kes on alla andud survele, osalevad selles katses. Tegemist ei ole tavapäraste vaktsiinidega vaid mRNA baasil preparaatidega, mida pole kunagi varem inimeste peal ametlikult katsetatud.

Üks võimalus, mRNA kehast väljutamiseks, millest loodetakse, et see aitab

 Järgnev meetod on leitud thetruthaboutvaccines lehelt ja kontrollitud NCBI teadusartiklite raamatukogus. Eksperdid, kellega see tiim koostööd teeb – https://thetruthaboutvaccines.com/our-experts/

Paralleelselt on vaja tarbida viit ainet:

 • jood
 • tsink
 • quercetin
 • C60
 • PQQ
 • Jood – ülioluline mikroelement, mis paneb immuunsüsteemi käima. Ilma joodita ei hakka immuunsüsteem tööle. Just immuunsüsteem tuvastab, et kahjutuks tehtud mürgid on vaja organismist välja viia. Jood on ainus mikroelement, mis kaitseb organismi kõikide stressi ja radiatsiooni liikide vastu. Jood osaleb rasvade, valkude, süsivesikute ainevahetuses, on vajalik kasvule ja psüühilisele arengule, mõjutab vereringeorganeid ning osaleb vee- ja elektrolüütide tasakaalus. Optimaalne kogus 150 mikrogrammi päevas.
 • Tsink – reguleerib geenitranskriptsiooni vähirakkudes, lisaks tõmbab tsink allapoole mRNA ekspressiooni ning RNA seostumiseks ja stabiilsuseks vajalikke võtmeensüüme ja valke. Päevanorm 10 mg
 • Quercetin – üks vähem tuntud ja hiljuti avastatud rolle on mRNA ekspressiooni moduleerimine, millel on oluline roll tervenemisel. Päevanorm 800 mg
 • C60 – süsiniku vorm, inglise keeles bucminsterfullerene, mis Vastutab DNA-kahjustuse likvideerimise eest (aitab DNA taastamisel, tõmmates selle küljest antioksüdandina lahti nõrgema seosega mRNA), seob organismist võõraineid ja viib neid ohutult välja. See võib olla seni teadaolevalt kõige võimsam antioksüdant, mis täidab superoksiiddismutaasi, glutatiooni, katalaasi ja COQ10 antioksüdantset toimet. Sõltub preparaadist aga puhast C60 peaks see sisaldama vähemalt 40 mg/100ml (tavaliselt 80 mg/100 ml – sellisel juhul doseering 4-5 ml päevas).
 • PQQ – võimas antioksüdant ja rakuenergia võimendaja, mis aitab toetada energiat tootvate mitokondrite tervist, kaitstes neid oksüdatiivsete kahjustuste eest, aidates organismil uusi mitokondreid kasvatada. Selle aine kasutegurina võikski nimetada nö mulgustatud rakuseinte parandamise võimet. Päevane kogus 20 mg.

Detox kuuris toodud toidulisandeid tuleks selle meetodi järgi võtta igapäevaselt vähemalt kuus kuud. Soovitavalt isegi aasta.

Kõik märgitud ained on looduslikud. Quercetini saadakse jaapani pagoodipuu seemnetest, PQQ sisaldavad aga kartul ja fermenteeritud uba. Detoxplaanis soovitatud koguse PQQ  saamiseks tuleks aga süüa pool aastat iga päev umbes 1,5 kg kartuleid ja seetõttu on mõistlikum võtta toidulisandit.

Tsinki ja joodi teavad ilmselt kõik, kes oma tervisest hoolivad. Kõige keerulisem on leida aga C60, mis on üks šungiidi koostisosa. C60 oliivõli tegemisel lahustatakse õlis süsinikumolekulid kriitilise piirini, tänu millele me ei söö ,,kive,, vaid ainult süsinikku. Tõenäoliselt võiks C60 asemel tarvitada ka söetablette aga siin on taas probleem koguses. Nimelt oleks samaväärseks puhastuskuuriks vaja manustada umbes üks gramm ühe kilogrammi kehakaalu kohta. 

Palun arvestage, et mingit garantiid sellel detoxmeetodil ei ole ega saagi olla, sest tegelikult ei tea keegi päris täpselt, mis nende vaktsiinide sees on. Kuna tegu on katsejärgus eksperimentaaltoodetega siis on võimalik, et erinevate partiide koostist aja jooksul muudetakse.

Üsna kindel on, et mida rohkem aega möödub vaktsiinidoosist seda enam süveneb tervisekahjustus. Mida varem inimene hakkab katsetama detox meetodeid ja uurima, kuidas oma olukorda leevendada, seda parem. 

Samas tuleb meeles pidada, et kirjeldatud detox meetod ei aita kehast väljutada üliohtlikku grafeen oksiidi. Grafeen oksiidi organismi sattumise kohta tõi üks materjalispetsialist näite, et see on sisuliselt sama kui võtta peotäis peenestatud žiletiteri, segada klaasitäie veega ja ära juua. 

KUI SA OLED ÜHE VAKTSIINIDOOSI TEINUD, SIIS ÄRA VÄHEMALT TEIST TEE. Nii on pisutki lootust, et esimene doos oli platseebo ja kõik lõppeb Sinu jaoks hästi.

Viimased uuringud kinnitavad, et kõik Covidi vaktsiinid sisaldavad peamiselt grafeenoksiidi.

Lae alla uurimustöö, mis kinnitab grafeeni olemasolu kõikides cov-vaxides – https://www.eestivabaks.ee/wp-content/uploads/2021/09/Robert-Young-GrapheneOxideVaccinePaperUpdated.pdf

Loe, mis grafeeniga teha saab – https://novaator.err.ee/880815/imematerjal-grafeen-uhendab-5g-vorku-nii-kohvimasina-kui-isesoitva-auto

https://novaator.err.ee/1060404/uus-materjal-voimaldab-printida-kolmemootmelisi-veresooni

Grafeenoksiidi kehast väljutamise võimalus:

Nüüd juba kinnitatud ka videotes teiste arstide ja teadlaste poolt, kes tegelevad igapäevaselt sellega patsientidel. Mehhanism töötab siis inimese glutatioonil, mille tootmine tuleb tõsta järgnevaga: 

 • d-vit 4000 IU
 •  tsink 50 mg
 •  quercetin 800 mg
 • astaxanthin 5 mg
 • maarjaohakas 800 mg
 • GO-ga seotud glutatioon viiakse välja NACiga 750 mg päevas… kõik siiani nimetatud tuleb võtta hommikul.
 • Õhtul lisaks melatoniini 1 mg, mis tagab selle et organism taastab oma jõu järgmiseks päevaks.

Kui oled aga kokku puutunud vaktsineerituga ja tunned, et olemine muutub halvaks. Pea muutub “paksuks”, siis see on sellest, et vaktsineeritud eritavad tänu mRNA-le ogavalku. Kõigiga seda ei pruugi toimuda, kuna platseebo rühm on umbes 15-20%

Terve inimese immuunsüsteem tuleb sellega ilusti toime, kuid soovides enesetunnet kiiremini parandada siis soovitame:

Ogavalgu neutraliseerivad katehhiinid (sisalduvad rohelises tees, punases veinis ja tumedas tooršokolaadis) või emodiin (sisaldub rabarberijuures või konnatatrajuures) või suramiin (sisaldub valges männis, mida meil euroopas ei leidu, ameerikas saavad abi sealt).

Rohelist teed tuleks tõhususe mõttes tarbida lehepuru süües.  Lapsed suudavad ka sooja veega valmistatud teest oma koguse kätte saada, sest kehamass, mida vaja varustada ainega on väiksem. Täiskasvanu puhul soovitatakse rohelist teed vedeliku kujul aga lausa 3-4 liitrit.

Lisaks on inimesed proovinud ja abi saanud ka südameaspiriinist rohke veega. Kui tunned südamepiirkonnas või peas pärast vaktsineerituga kokkupuudet raskust ning survet, siis kiiresti parandab enesetunnet just 150-200 mg südameaspiriini. Kui paari tunni pärast on endiselt halb võib kogust korrata. Kindlasti juua rohkelt puhast vett ja võimalusel pikali heita ning kehale rahu anda.