Sinu ja su laste elu tahetakse muuta maapealseks põrguks! Orwellik tulevik, totalitaarne jälgimis- ja tuvastusühiskond terendab kiiremini, kui keegi kartagi oskas!

MILLINE OLEKS TULEVIK? Selline nagu Hiinas. Kui lähed seal vales kohas üle tee, tuvastavad kaamerad sinu isiku ja karistuseks ei lubata sul nt. ühistranspordiga sõita, reisida isegi naaberlinna või tarbida sotsiaalteenuseid. Maski puhul tuvastavad kaamerad su isiku läbi silmaiirise. Süsteemi kasutatakse edukalt ka meeleavaldustel, kus kõik isikud tuvastatakse ja arreteeritakse. Arreteeritud aga kaovad tavaliselt igaveseks.

KUHU nad kaovad? Keegi ei tea, aga teadaolevalt on Hiinas teisitimõtlejatele, sobimatutele rahvustele ja ebasobiva usuga inimestele koonduslaagrid. Need laagrid on tuntud vägivalla, massiliste vägistamiste ja elundidoonorluse poolest. Hiinas on olukord kodanikele äärmiselt dramaatiline.

Sellist TOTAALSET KONTROLLI tahetakse aga kehtestada üle maailma. Ja sellepärast ongi miljardid inimesed üle maailma juba alates eelmisest aastast tänavail meelt avaldamas!!!


MIS MEIL TOIMUB?

28.06.21 kuulutati välja Riigikogus  seaduseelnõu 366SE, mis sisaldab Automaatse Biomeetrilise Isikutuvastuse Süsteemi andmekogu ehk ABIS. Juba eelnõu nimi peaks häirekellad lööma kõigil privaatsust ja inimõigusi hindavatel vabadel kodanikel!


MIDA NAD 366SE-ga PLAANIVAD?

Plaan on luua superandmebaas, kuhu oleks talletatud kõik inimeste biomeetrilised andmed: sõrmejäljed, DNA proovid, näotuvastus ja silmaiirise näidised. Ligipääsu nendele delikaatsetele isikuandmetele saavad kõik ametkonnad ning kõige tipuks jagatakse neid ka välismaale?!? PS! Hiina tahab hakata ülemaailmse vaktsiinipasside süsteemi järelvaatajaks!!! S.t sisuliselt seda, et Hiina kommunistlik valitsus teaks sinu kohta kõike…


KURIOOSNE KOKKUSATTUMUS?

RIIGIKOGU LIIGE PAUL PUUSTUSMAA KÜSIB 366SE ARUTLUSEL: “Kas kasutusele võetavat andmebaasi on plaanis täiendada selliselt, et tänavakaameratest saadud piltide või videote abil oleks võimalik isikuid ja nende näokujutisi tuvastada?”

SISEMINISTER KRISTIAN JAANI: “PRAEGU ei ole plaanis antud andmebaasi tänavakaameratega siduda.”

PRAEGU ei ole plaanis aga varsti on?!?


Loe lähemalt, milleni see seadus viib – https://makroskoop.ee/uk-valitsus-tootab-valja-vaktsineerimata-inimeste-naotuvastuse-ja-liikumise-piiramise-susteemi/

Peking ühendas juba oma jälgimissüsteemi COVID-19 sotsiaalse krediidi programmiga –https://summit.news/2020/09/10/chinese-government-combines-track-and-trace-corona-system-with-social-credit-score/

https://uueduudised.ee/uudis/eesti/video-martin-helme-eesti-valitsus-kavandab-samasugust-superandmebaasi-nagu-kasutati-hong-kongis-valitsusvastaste-meeleavalduste-mahasurumiseks/

Tutvu eelnõuga.


Sellist TOTALITAARSE KONTROLLI ÜHISKONDA tahetakse luua üle maailma. Vasakliberaalid ei püüagi enam varjata totalitaarse politseiriigi loomise plaane. Kas sellist, ilma igasuguse isikuvabaduseta elu sa tahadki endale ja oma lastele?