The Wall Street Journal avaldas, et Austraalia ja Hiina hakkavad ehitama ,,SPETSIAALSEID HOONEID,, inimeste kinnipidamiseks, sest uued tüved olla nakkavamad.
 
Kena vabandus KOONDUSLAAGRITE EHITAMISEKS! Samasugune koonduslaager on juba peaaegu valmis Usbekistanis – sama suur kui kaks Lõunakeskust kokku!!! Vaata sealset koonduslaagrit teleuudisest:
Mõelge nüüd natuke, mida see tegelikult tähendab! Täna on sel üks nimi, homme väike nimemuutus ja kõik, kes mingi valituse otsusega nõus pole või näo järgi uude maailma ei sobi võivad end leida karantiinis.
 
Vähesed uskusid kunagi ka Saksamaal, et juutide halvustamine viib kiirelt välja nende täieliku kõrvaldamiseni ühiskonnast ja sealt edasi ka tapatalguteni.
 
Vähesed uskusid, et Venemaal kommunistid hakkavad näo järgi, kadedusest ja hirmust liiga tarkade kodanike ees, neid aastakümneteks vangilaagritesse saatma ning maha laskma.
 
Nüüd on täpselt sama lugu: vähesed mõistavad, kui tõsine ja ohtlik olukord tegelikult on.
Viimane aeg on peavoolumeedia kinnimak6tud uudistelaksust ärgata ja kaineks saada!
 
Sama kehtib ka nn valguskanalite kohta, mis levitavad teavet nagu oleks maailm tegelikult juba päästetud ja meie ei pea tegema muud kui lihtsalt õndsa näoga ootama, mediteerima ja positiivsed olema!
 
Tehke silmad lahti: asjad lähevad ainult halvemuse poole ja see on vaid uinutav vale, et keegi meid päästab.
 
ISE PEAME END PÄÄSTMA!
Kallid sõbrad, absoluutselt tagumine aeg on oma ajudega mõtlema hakata !
 
Vaktsineeritutel viimane aeg ärgata ja märgata, et ka nemad võivad sinna laagrisse sattuda!!!